I celebrity pomáhají...

8. července 2007 v 12:52 |  Celebrity podporující organizaci PETA a slavní vegetariáni
CELEBRITY PODPORUJÍ ORGANIZACI PETA:
->Christina Aguilera byla první celebritou,které podepsala dopis od organizace PETA vládě Jižní Korei ve kterém požadují zastavení zabíjení psů pro jídlo.

-> Jamelia nahá proti týrání zvířat

Nejen skromná, ale také soucitná je zpěvačka Jamelia. V boji za etické zacházení se zvířaty se letos nechala vyfotit nahá pro obří billboardy a reklamní plakáty. Jamelia na nich leží na břiše, na zádech jí sedí králíček a nad nimi křičí nápis: "Buďte spokojení ve své vlastní kůži, a nechte zvířatům tu jejich." K organizaci PETA se připojuje stále více celebrit. Významnou členkou je také například Pamela Andersonová nebo Kim Basingerová.
V listech salátu i s králíkem
Další obnažená protestující byla britská herečka Sadie Frostová, kterou pro kampaň vyfotil zpěvák Bryan Adams. Svou nahotou se pokusila zaujmout veřejnost i exotická zpěvačka Jamelia. Na reklamním bilboardu leží čokoládová Jamelia na bříšku a na kříži jí sedí bílý králíček.

Nabídku podpořit ochranu zvířat přijala i modelka magazínu Playboy Holly Madisonová a nebo filipínská modelka a herečka Alicia Mayerová. Ta se před objektivem objevila pouze v salátových listech. Její kampaň nebyla tentokrát zaměřená proti nošení kožichů, ale nabádala lidi k vegetariánství. Její krajanka a kolegyně Isabel Rocesová se zase zakryla jen chilli papričkami. V rouše Evině bojovala za blaho zvířat také australská modelka Annalise Braakensieková.
Jsem jen kus masa
Pozadu nezůstala ani holandská pornoherečka Zara Whitesová. Proti nošení kožichů protestovala na pařížské ulici, kde ležela zabalená jako kus syrového masa. Podobně drsnou formu si zvolila zpěvačka kapely Garbage Shirley Mansonová. Na fotografii drží Shirley mrtvé zvíře stažené z kůže a pod ní je nápis: To je zbytek vašeho kožichu. Stejným způsobem bojovala za práva zvířat i britská zpěvačka Sophie Ellis Bextorová.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama