Myslivci snědli psa!!

10. srpna 2007 v 18:44 |  STOP trápení zvířat!

Myslivci snědli kolegovi psa!

Dvojice myslivců (74 a 34) z Dobré na Havlíčkobrodsku ukradla svému kolegovi loveckého psa.
Toho pak zabili, zkušeně rozporcovali a pečínku téměř snědli!
Z vycházky revírem se svým německým křepelákem Harrym (4) se místní policista a nimrod Josef H. vrátil sám. Před hospodou v Dobré na Havlíčkobrodsku mu psa ukradli jeho dva kolegové.
"Běžel volně přede mnou. Když jsem došel k hospodě, byl ale Harry pryč," popisoval Blesku poslední chvíle se svým psem pan Josef. Zkušený policista okamžitě začal po svém miláčkovi pátrat v okolí. Když pak v lese našel vyvržené vnitřnosti, bylo mu jasné, že je zle! Podle výpovědí svědků a některých důkazů záhy věděl, na koho udeřit...
"Oba pachatelé psa, jenž před pánem přiběhl k hospodě, sebrali a odvedli do lesa. Tam ho střelili jateční pistolí, vyvrhli a stáhli z kůže," popsala počínání obou svérázných myslivců mluvčí havlíčkobrodských policistů Jana Mazourová.
Šokující skutečností je, že starší z myslivců zastává v místním revíru funkci myslivecké stráže. "My ho sníst nechtěli...," mumlal včera provinile starší z nimrodů. Svého čtyřnohého miláčka pak jeho majitel už našel naporcovaného na pekáči.
"V souvislosti s tím je z podílnictví na trestném činu krádeže stíhán ještě pětařicetiletý komplic obou myslivců, který psa připravoval v kuchyni," dodala mluvčí Mazourová.
U nás vzácné plemeno tohoto loveckého psa přijde až na několik desítek tisíc korun. A tak trojici svérázných labužníků přijde jejich gurmánský úlet pěkně draho.
Autor: Jiří Čada (2. 6. 2007)
Jen tato fotografie zůstala majiteli čtyřletého Harryho
Jen tato fotografie zůstala majiteli čtyřletého Harryho.
(zdroj:lidskebestie.blog.cz)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama