POMÁDA

8. srpna 2007 v 14:51 |  Muzikály

Děj:Denny se v létě romanticky seznámí se Sandy. Po prázdninách vypráví kamarádům ve škole jaká byla. Shodou okolností je Sandy přijata na stejnou školu kde studuje Denny. Sandy líčí své setkání s Dennym svým novým kamarádkám. Když se oba potkávají, Denny zapírá romantický vztah a dělá "drsňáka". Sandy zdrceně odchází, Denny s partou také.Kluci se jdou věnovat hraní na kytaru a snům o rychlých autech, holky zase zvou Sandy do své skupiny Pink Lady, kde jí chtějí přijmout za členku.

Na "pyžamovém mejdanu" zatím dívky zasvěcují Sandy do svých zákonů, učí ji kouřit, poslouchají rádio a povídají si o klukách, zkrátka řádí. Sandy se snaží držet zpátky, ale rozdováděné Pink Lady ji vtahují do dění. Mezitím se pánové setkávají v garáži, kde se snaží ze starého auta udělat "žihadlo". To se jim nakonec daří a tak vyrážejí oslavovat.

Sandy se stává roztleskávačkou a spolu s Rizzou donutí Dennyho vstoupit do atletického oddílu. Ostatní kluci i holky jim chodí fandit a tak zde vznikají nové vztahy. Jane se vyznává z lásky k Rogerovi. Na škole je vyhlášena soutěž v tanci, všichni se na ní připravují a vznikají taneční páry. Přijíždí známý moderátor Vinc Fontaine a spolu s učitelkou Lynchovou vyhlašují přísná pravidla. Začíná se tančit a zpívat. Denny volá Sandy - která se kvůli lásce k němu trápí - zda by s ním nešla soutěžit. Sandy přijímá, ale když přijde na soutěž, cizí holka - přezdívaná Cha-Cha - jí Dannyho sebere a nakonec s jeho pomocí vyhrává soutěž. Než se Danny vzpamatuje, mizí i s vyhranými cenami. Sandy se cítí zrazená a zpívá svůj song "Buď můj".

Sportovec Danny se setkává se svou partou a frajeří. Frenchy je nešťastná, nevěří si a tak přichází její anděl strážný a těší ji. Denny zve Sandy do autokina a uprostřed mumraje se s ní snaží udobřit. Sandy se ale naštve a odchází, Denny zůstává sám a zpívá jí své vyznání lásky "Sandy". Pink Lady zase pořádají dívčí párty a Rizza se holkám svěřuje, že je asi "v tom". Zapírá otce, osočuje všechny a Sandy se jí snaží utěšit. Rizza odmítá a všechny vyhazuje. Sandy jde za Frenchy, aby s jejím vzhledem něco udělala. Když se potkává s celou partou v restauraci, je z ní úplně jiný člověk a Danny je z toho celý "paf". Sandy zpívá o své proměně a na závěr zpívá s Dennym svůj duet o lásce - "Jedině Ty". Přidávají se všechny ostatní páry, které se mezitím našly a vše končí šťastným tancem v moři světla.
************************************************************************************************************************
MEGAMIX PÍSNÍ Z POMÁDY(sANDY,Be my,.):
MEGAMIX PÍSNÍ Z POMÁDY(písen o autě,jsi můj,summer lovin,..):
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama