Smažil kotata!!!!

10. srpna 2007 v 18:41 |  STOP trápení zvířat!

Chtěl usmažit koťata, nyní mu hrozí vězení

Jako naprostý blázen si počínal muž z amerického Buffala, který se rozhodl v bytě svého kamaráda usmažit koťata na pánvi s rozžhaveným olejem.

Šestiměsíční kočky mají vážně poškozenou kůži, ale z šíleného zacházení se zřejmě vzpamatují. Za to nejmenovaný muž si za pokus o zabití zvířat odpyká tvrdý trest. Majitel bytu nechal na plotně pánev s rozžhaveným tukem, na němž si předtím připravoval oběd. Nenechavý návštěvník jej využil k podivnému kousku s koťaty.
"Muž si podle výpovědi svědků počínal po příchodu na návštěvu zcela normálně. Jenže pak vzal dvě koťata, hodil je na smažící pánev s rozžhaveným tukem a začal je obracet ze strany na stranu," sdělil novinářům Charles Loubert z Úřadu na ochranu zvířat. "Pak následovalo šílenství jako vystřižené z hororu. Dvě koťata po chvíli vyndal z pánve, hodil je na zem a na pánev naložil další tři. Pak už ho zadržela policie," dodal Loubert.
Muže nyní čeká obvinění z krutého zacházení se zvířaty, za nějž mu hrozí až několikaletý trest odnětí svobody, informoval policejní mluvčí.
Autor: Famous (16. 8. 2006)
(zdroj:lidskebestie.blog.cz)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama