Velbloud zabil majitelku,když se s ní pokusil spářit!

20. srpna 2007 v 19:21 |  Zvířecí zajímavosti,užitečné rady ohledně chovů a péče o vaše mazlíčky a kuriozitky

Ilustrační foto
Nadržený velbloud tam zabil svoji majitelku, když se s ní pokoušel spářit. Stopadesátikilové zvíře nejdříve povalilo milovnici exotických zvířat Pam Weaverovou na zem, aby se za ni mohlo rozkročmo postavit. Žena přitom bohužel zemřela.
K tragédii došlo na rodinné ovčí a dobytčí farmě poblíž australského města Mitchell, asi šest set kilometrů západně od Brisbane.
Jak píše britský tisk, žena dostala zvíře v březnu jako dárek od manžela k šedesátým narozeninám. Pam Weaverová, matka jedné dcery, byla právě uprostřed příprav večeře, když se s ní velbloud, který byl v té době puštěný z ohrady, pokusil spářit. Zvíře má na ranči Weaverů pověst proutníka. Nejednou se pokoušel "znásilnit" například kozu.
"Řekl bych, že si chtěl s paničkou buď hrát, nebo šlo o formu sexuálního uspokojení," řekl k případu detektiv Craig Gregory. Expert na velbloudy, Chris Hill, ovšem tvrdí, že šlo o "jednání s jasně sexuálním podtextem". "Mladí velbloudi nejsou agresivní, ale mohou být nebezpeční, když se je pokoušíme ochočit," míní Hill.
Autor: Famous (20. 8. 2007)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama