Mickey,Donald,Goofy:tři mušketýři

11. září 2007 v 17:12 |  Disneyovky

Tři mušketýři (Disney) (2004)
Tři mušketýři (Disney) (MICKEYS THREE MUSKETEERS)

MICKEYS THREE MUSKETEERS

Další název: Mickey, Donald, Goofy: The Three Musketeers
Žánr: animovaný / dobrodružný / historický
Země: Spojené státy americké
Délka: 65 min.
Popis / Obsah / Info:
Poprvé se v celovečerním animovaném filmu spolu představují Mickey, Donald, Goofy a jejich kamarádi Minnie, Daisy a Pluto.
Nejlepší přátelé Mickey, Donald a Goofy jsou pouze bezvýznamnými pomocníky, ale sní o kariéře pravých mušketýrů. Život se jim úplně změní ve chvíli, kdy jednonohý mušketýrský kapitán Pete a jeho podlý pobočník Clarabelle připravují strašné spiknutí. Chtějí odstranit princeznu Minnie, jedinou myšku v království, která stojí Petovi v cestě k trůnu. Mickey, Donald a Goofy nejsou zrovna příkladem neohrožených hrdinů, ale pojí své síly a připraví Petovi nemilé překvapení. Jinak to ani nemůže dopadnout, když jeden bojuje za všechny a všichni z jednoho!
V tomto filmu navíc překvapí šest krásných písniček, spousta dobrodružných scén a legrace, stejně jako břitký vtip všech hlavních postaviček.

Tři mušketýři (Disney) (2004) Tři mušketýři (Disney) (2004) Tři mušketýři (Disney) (2004) Tři mušketýři (Disney) (2004) Tři mušketýři (Disney) (2004) Tři mušketýři (Disney) (2004) *******************************************************
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 brigitka♥ brigitka♥ | Web | 11. září 2007 v 17:14

jo tak tohle jsem neviděla :D :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama