Páv útočil na auto ve kterém viděl svého nepřítele

5. října 2007 v 19:39 |  Zvířecí zajímavosti,užitečné rady ohledně chovů a péče o vaše mazlíčky a kuriozitky

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Jeden takový opeřený krasavec v Británii v zápalu vášně dokázal zmíněný vůz za miliony korun pěkně poničit. V nestřeženou chvíli se k autu přiblížil a začal s ním bojovat, poněvadž v něm viděl sám sebe a domníval se, že je to protivník. Škodu odhadl majitel v přepočtu na 160 tisíc korun.
Luxusní limuzína značky Lexus parkovala před sídlem sira Benjamina Slada v Somersetu. Páv přiběhl ze zahrady a pustil se do rvačky. Netušil vůbec, že bojuje sám se sebou, nicméně svým zobanem a ostruhami způsobil škodu za čtyři tisíce liber.
"Začalo to, když se zamiloval do tohoto lexusu, který byl barvy jasné paví modři a vypadal jako jiný paví kohout. Nemohl kontrolovat své nutkání a snažil se s ním souložit. Útočil na blatníky tak silně, že auto potřebovalo úplné přestříkání. Pojišťovna Lloyd´s z Londýna z toho není nadšená. Měli už nejrůznější požadavky, jako lidi pokousané od lva, ale nikdy předtím neslyšeli o pávovi sexuálně útočícím na auto," prohlásil sir Slade, jenž se mylně domníval, že páva auto přitahovalo.
Podle odborníků ho naopak rozčilovalo, protože v naleštěné metalíze viděl jiného kohouta a chtěl s ním bojovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 brigitka♥ brigitka♥ | Web | 6. října 2007 v 7:16

:D :D :D fakt drsnýýý :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama