Snadná pomoc kočičímu útulku

11. února 2008 v 17:54 |  Pomáhejte zvířátkům!!

Dobře znám ten pocit. Domů se prostě už víc zvířat nevejde, peněz nazbyt taky není, ale tak ráda bych pomohla všem těm ostatním týraným a opuštěným čtyřnožcům...
Teď je tady nový způsob, jak můžete přispět opuštěným zvířatům, aniž by to přinášelo přílišnou zátěž vašim peněženkám. Od roku 2003 je Občanské sdružení na ochranu zvířat Podbrdsko je členem Pedigree & Whiskas klubu. Právě díky Pedigree & Whiskas klubu se nám podařilo získat množství krmení i chovatelských potřeb pro naše svěřence.

Co to je Pedigree & Whiskas klub?

Princip Pedigree & Whiskas klubu je stejný jako u ostatních produktových her - sbírají se čárové kódy ze všech výrobků Pedigree a - Whiskas. Za získané body si lze objednávat dárky. V tomto případě jde o věci pro kočičí útulek užitečné především jídlo, záchůdky a stelivo pro kočky.
Podrobnější informace o Klubu, včetně bodové hodnoty jednotlivých výrobků najdete též na www.pedigree-whiskas-klub.cz.

Jak nám můžete pomoci?

Pomoc je jednoduchá - stačí, když budete čárovými kódy vystřiženými z krmení Whiskas a Pedigree přispívat na účet OS podbrdska.

Jak na to?

Čárové kódy vystřižené z krmiva Whiskas a Pedigree vložte do obálky (není nutné je nějak označovat, lepit či popisovat - klub si je sám snímá čtečkou) a pošlete na adresu
Pedigree & Whiskas klub
P. O. Box 26
161 01
Praha
Dovnitř vložte, prosím, lístek, že jde o body pro Občanské sdružení na ochranu zvířat Podbrdsko, číslo účtu 180056501. Kódy je možné také odevzdávat kočičím "tetám" z domácích depozit, schránku míváme na umisťovacích i chovatelských výstavách. Pokud vám ani jeden způsob nevyhovuje, napište a můžeme se dohodnout i jinak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama