Auta pro psy!

26. dubna 2008 v 19:14 |  Zvířecí srandičky

Auta pro psy? To už je fakt blázinec!

Auta pro psy? To už je fakt blázinec!
Že už každý u vás v rodině má své auto? Možná ne. Jestlipak jste nezapomněli na svého domácí mazlíčky? Pořídit rychlé fáro můžete nyní bez problémů i jim! Jistě z něj budou mít radost.
Osobák se stříškou Pořiďte auto i svému domácímu mazlíčkovi! Na trhu je jich totiž velké množství. Třeba tento červený osobák ocení všichni menší psi i kočky. Výborně se hodí do dětských pokojů, předsíní a dalších míst, kde váš pejsek rád odpočívá. Nový domeček se navíc snadno udržuje - bez újmy jej vyperete v pračce. Samozřejmě je také vyroben z odolného materiálu. A navíc - vyjde vás na necelých 700 Kč. Nabízí Amazon. Domácí tým - tak se jmenuje červené autíčko, které můžete pořídit všem malým psům a kočkám. Ferrari nebo taxík? V autě si může váš mazlíček zařídit i vlastní pelíšek. Tyto originální sporťáky k tomu přímo vybízejí. Jejich design má být vtipnou parodií na slavné Ferrari a newyorské taxíky. A protože je opravdu povedený, každý pejsek si jej hned zamiluje. Autíčka jsou opět vyrobena z odolného materiálu a snadno se udržují. Každé z nich vyjde zhruba na 4800 Kč. Nabízí Wrapables. A co byste řekli na sporťák místo klasického pelíšku? Protože si bere na mušku slavné Ferrari, dostalo přiléhavý název Furrari. Veselý a hravý bourák Veselý a hravý design, který připomíná autíčka z kreslených filmů, takové je toto autíčko. Kočkám a malých psům navíc nabídne dostatek soukromí - vstupují do něj totiž malým otvorem přes přední kapotu. Pokud však budete chtít mít svého mazlíčka pod kontrolou, můžete vyklopit "okenice«, anebo rozepnout celou boční stěnu. Nabízí např. Petedge. Tento kousek připomíná spíš veselé autíčko z kreslených filmů, kočkám a psům však nabídne žádané soukromí. Furcedes? Pěkné fáro! Černý Mercedes nemusí mít jen pán, ale také jeho nejvěrnější přítel - a co teprve takovýto kabriolet. Jenže výrobcům psích modelů zjevně nechybí smysl pro humor, a tak svému mazlíčkovi můžete dopřát originální značku Furcedes. Vnitřní měkký interiér snadno vyjmete a vypere, a tak bude černý bourák stále jako nový. Pořídíte přibližně za 4200 Kč. Nabízí Paw Palace.
Autorům psích autíček nechybí smysl pro humor, a tak místo Mercedesu můžete svým mazlíčkům pořídit originální značku Furcedes.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama