OBRAZEM: Policisté chytali v ulicích metropole zubry

30. května 2008 v 21:17 |  Zvířecí zajímavosti,užitečné rady ohledně chovů a péče o vaše mazlíčky a kuriozitky

OBRAZEM: Policisté chytali v ulicích metropole zubry

Zubři v pražských ulicích.
Zubři v pražských ulicích. foto: Městská policie Praha
/* <![CDATA[ */fotogallery.fillArray( 0, '', 'http://media.novinky.cz/850/128507-article-u7ia8.jpg', 'http://media.novinky.cz/850/128507-gallery-u7ia8.jpg', 400, 300, 700, 500, 'Zubři v pražských ulicích.','Městská policie Praha','');/* ]]> */
Ve čtvrtek kolem páté hodiny ranní vyjížděla policejní hlídka do Horních Počernic, kde se spokojeně procházela skupinka zubrů. Policisté zvířata nalezli v blízkosti ulice Mezi úvozy. Okamžitě následovalo šetření, odkud se pět kusů zubrů dostalo na ulici, což se podařilo vypátrat po několika hodinách.
Na místo se dostavili také hasiči a zoolog. Při odchytu bylo nutné omezit v místě dopravu.
foto: Mapy.cz/Ondřej Lazar Krynek
Zatoulaná zvířata zpestřují policistům službu poměrně často. Před měsícem například chytali městští strážníci z Prahy 4 ovci, která pobíhala po vlakových kolejích, a ohrožovala tak provoz na železnici.
Hradečtí policisté zase nedávno pátrali po samičce exotického nosála červeného, která se několik dní potulovala po zahradách v okrajových částech města. Brněnské strážníky v únoru překvapila červená americká užovka, která se měsíc schovávala v jejich služebním voze.
Zubři v pražských ulicích.Zubři v pražských ulicích. Foto:Městská policie Praha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama